Kalendarz

1576124941
SAO III 34: "Bogini Stworzenia, Stacia" 00 dni 00:00:00 14.12.2019
SAO III 33: "Miecz i pięść" 00 dni 00:00:00 07.12.2019
SAO III 32: "Krew i życie" 00 dni 00:00:00 30.11.2019
SAO III 31: "Piętno niegodnego" 00 dni 00:00:00 23.11.2019
SAO III 30: "Bitwa rycerzy" 00 dni 00:00:00 16.11.2019
SAO III 29: "W noc przed bitwą" 00 dni 00:00:00 09.11.2019
SAO III 28: "Kraina Ciemności" 00 dni 00:00:00 02.11.2019
SAO III 27: "Ostateczny test obciążenia" 00 dni 00:00:00 26.10.2019

Wiadomości dotyczące anime i powieści light novel Sword Art Online

[anime] Podsumowanie listopada i przyszłość...

Kolejny miesiąc za nami. Listopad był dość ciężki ze względu na moją podróż służbową, ale na szczęście wszystko udało się już nadrobić i od teraz serie będą tłumaczone na bieżąco. Złapałem trochę oddechu, więc miejmy nadzieję, że przez kolejny rok się nie wypalę i będę miał motywację do prowadzenia strony. Przypominam, że na stronie jest już pierwsze z anime niespodzianek, „Odrodzony jako Slime” (przejdź), a drugi tytuł aktualnie tłumaczę (15 odcinków gotowych) i można się go spodziewać na stronie na przełomie roku (prawdopodobnie pod koniec stycznia). Obie serie otrzymają w przyszłym roku sequele, co przy kontynuacjach innych hitów, jak Shingeki no Kyojin czy Tate no Yuusha, zapowiada niesamowicie interesujące dwanaście miesięcy. W grudniu kończy się kilka serii, więc w sezonie zimowym 2020 na pewno dojdzie coś nowego (na tę chwilę mogę potwierdzić Plunderera, z którego tutaj są już dostępne dwa pierwsze, przedpremierowe odcinki, więcej nowych tytułów pod koniec grudnia/na początku stycznia, gdyż muszę wszystko dopasować do mojego harmonogramu w pracy). Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni z rozwoju projektu, od kiedy odszedł z grupy cały człon założycielski i ciągnę wszystko sam. Jeśli podoba Wam się to, co robię, i przyszłość Twojej Małej Japonii leży Wam na sercu, zachęcam również do wsparcia darowizną (szczegóły tutaj). Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję i życzę wielu niezapomnianych wrażeń z japońską kulturą!

.

Dodano: 09.12.2019

[anime] SAO III 34 „Bogini Stworzenia, Stacia”.

Już w najbliższą sobotę, 14 grudnia 2019 roku, o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty czwarty odcinek trzeciej serii Sword Art Online zatytułowany „Bogini Stworzenia, Stacia”. „Gdy Vassago zakrada się na tyły Armii Obrony Świat Ludzi i atakuje Jednostkę Zaopatrzeniową, w której ukrywają się Ronye, Tieze oraz Kirito, na niebie pojawia się łudząco podobna do Błysku z Rycerzy Krwi z SAO dziewczyna, w której jedna z kadetek rozpoznaje Boginię Stworzenia, Stacię...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! W środku tygodnia pojawi się również krótki zwiastun odcinka oraz galeria, które będzie można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.12.2019

[anime] SAO III 33 „Miecz i pięść”.

Już w najbliższą sobotę, 7 grudnia 2019 roku, o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty trzeci odcinek trzeciej serii Sword Art Online zatytułowany „Miecz i pięść”. „Gdy Alice Synthesis Thirty, Kapłanka Światła, rusza do Ołtarza Końca Świata, by odciągnąć armię wroga, na jej drodze stają Robaki Śmierci, których ofiarą pada uczeń złotowłosej, Eldrie. Wściekła Rycerz Integralności rusza z impetem na wroga, jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! W środku tygodnia pojawi się również krótki zwiastun odcinka oraz galeria, które będzie można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.11.2019

[anime] SAO III 32 „Krew i życie”.

Już w najbliższą sobotę, 30 listopada 2019 roku, o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty drugi odcinek trzeciej serii Sword Art Online zatytułowany „Krew i życie”. „By ocalić tego jednego, Alice decyduje się wziąć na swoja barki grzech odebrania życia tysiącom istnień. Czy potężne, boskie techniki Rycerza Integralności Synthesis Thirty wystarczą, by przeważyć losy wojny na stronę Cesarstwa Ludzi? Tymczasem przed Kapłanką Światła staje pewna istota...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! W środku tygodnia pojawi się również krótki zwiastun odcinka oraz galeria, które będzie można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.11.2019

[anime] SAO III 31 „Piętno niegodnego”.

Już w najbliższą sobotę, 23 listopada 2019 roku, o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty pierwszy odcinek trzeciej serii Sword Art Online zatytułowany „Piętno niegodnego”. „Rozpoczyna się bitwa o Podziemie! Po odparciu ataku równinnych goblinów oraz olbrzymów i zabiciu ich przywódców, w przestrzeni powietrznej nad armią Alice rzuca rozdzierającą niebo i ziemię prawdziwą boską technikę! W tym samym czasie Ronye oraz Tieze wracają do namiotu jednostki zaopatrzeniowej, gdzie zastają...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! W środku tygodnia pojawi się również krótki zwiastun odcinka oraz galeria, które będzie można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.11.2019

[anime] SAO III 30 „Bitwa rycerzy”.

Już w najbliższą sobotę, 16 listopada 2019 roku, o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany trzydziesty odcinek trzeciej serii Sword Art Online zatytułowany „Bitwa rycerzy”. „Alice powierza Kirito jego przyjaciółkom z czasów Akademii, Ronye oraz Tieze, i sama rusza walczyć na front. Jej zadaniem jest przy pomocy prawdziwej boskiej techniki zredukować świętą moc w wąwozie do zera, by Czarni Zaklinacze wroga nie mogli miotać potężnymi zaklęciami. Jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! W środku tygodnia pojawi się również krótki zwiastun odcinka oraz galeria, które będzie można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.11.2019

[anime] SAO III 29 „W noc przed bitwą”.

Już w najbliższą sobotę, 9 listopada 2019 roku, o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty dziewiąty odcinek trzeciej serii Sword Art Online zatytułowany „W noc przed bitwą”. „W przeddzień przed upadkiem Wielkiej Wschodniej Bramy Alice razem z Kirito docierają do pobliskiego obozu, w którym zebrane zostały wszystkie siły ludzkości. Czy dzięki Alice i innym przyjaciołom Czarny Szermierz zdoła wrócić do zdrowia przed wielką bitwą o Podziemie? Czy Asuna zdąży odnaleźć ukochanego i ofiarować mu wybaczenie na czas?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! W środku tygodnia pojawi się również krótki zwiastun odcinka oraz galeria, które będzie można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.11.2019

[anime] SAO III 28 „Kraina Ciemności”.

Już w najbliższą sobotę, 2 listopada 2019 roku, o godzinie 24:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty ósmy odcinek trzeciej serii Sword Art Online zatytułowany „Kraina Ciemności”. „By ratować Kirito, Asuna loguje się do Podziemia. W tym samym czasie w Krainie Ciemności otwierają się wrota do sali tronowej, w której pojawia się sam cesarz Vector! Czy dwoje ukochanych zdoła przełamać dzielącą ich barierę i ocalić Alice oraz ten wirtualny, ale jakże prawdziwy świat?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! W środku tygodnia pojawi się również krótki zwiastun odcinka oraz galeria, które będzie można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.10.2019

[anime] SAO III 27 „Ostateczny test obciążenia”.

Już w najbliższą sobotę, 26 października 2019 roku, o godzinie 24:00 (17:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty siódmy odcinek trzeciej serii Sword Art Online zatytułowany „Ostateczny test obciążenia”. „Mający wyrzuty sumienia po śmierci przyjaciół Kirito, dokonuje destrukcji autowizerunku, w wyniku czego stan jego realnego ciała jest niemalże beznadziejny. By ratować ukochanego, Asuna decyduje się na desperacki krok... Czy dla Czarnego Szermierza jest jeszcze nadzieja? Czy uda się podarować mu przebaczenie?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! W środku tygodnia pojawi się również krótki zwiastun odcinka oraz galeria, które będzie można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.10.2019

[anime] SAO III 26 „Napaść”.

Już w najbliższą sobotę, 19 października 2019 roku, o godzinie 24:00 (17:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty szósty odcinek trzeciej serii Sword Art Online zatytułowany „Napaść”. „Po wizycie Rycerza Integralności, Eldrie Synthesis Thirty One'a, Alice, dręczona pytaniami, co począć, przez długi czas nie mogła zasnąć. Gdy w końcu udało jej się zmrużyć oczy, obudził ją nerwowy jak nigdy Kirito. Coś było nie tak... Wioskę zaatakowały potwory z Dark Territory! I choć Alice natychmiast ruszyła mieszkańcom na ratunek, sytuacja była gorsza, niż sądziła...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! W środku tygodnia pojawi się również krótki zwiastun odcinka oraz galeria, które będzie można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.10.2019

[anime] Druga część trzeciej serii będzie split-courem.

Na przedpremierowym pokazie pierwszego odcinka drugiej części Alicyzacji ogłoszono, że najbliższe 25 odcinków zostanie podzielone na dwie części – najpierw, od października do grudnia, nadanych zostanie 12-13 odcinków, następnie będzie czekała nas trzymiesięczna przerwa, a ostatnie 12-13 odcinków zobaczymy od kwietnia 2020 roku. Z jednej strony jest to zła wiadomość, bo oznacza kolejne trzy miesiące wyczekiwania, ale z drugiej są również plusy takiego rozwiązania – studio będzie mogło dopieścić animację, a i przerwa pomiędzy trzecią a ewentualną czwartą serią będzie nieco krótsza. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 06.10.2019

[anime] SAO III 25 „Na dalekiej północy”.

Już w najbliższą sobotę, 12 października 2019 roku, o godzinie 24:00 (17:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany dwudziesty piąty odcinek trzeciej serii Sword Art Online zatytułowany „Na dalekiej północy”. „Kirito pokonuje Administrator i uzyskuje dostęp do głównej konsoli, przy pomocy której udaje mu się nawiązać kontakt z bazą RATH. W tym samym czasie na Oceanicznym Żółwiu nieznana armia próbuje przejąć kontrolę nad placówką i odcina główny generator, co powoduje, że uszkodzeniu ulega zmiennoświatło Kirito. W ostatniej chwili Kikuoce udaje się jednak przekazać chłopakowi instrukcje, jak można ocalić Podziemie...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z naszej grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! W środku tygodnia pojawi się również krótki zwiastun odcinka oraz galeria, które będzie można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.10.2019

[anime] Nowy zwiastun z openingiem w tle!

Poznaliśmy wykonawcę pierwszego openingu do drugiej części trzeciej serii – piosenkę „Resolution” wykona Haruka Tomatsu (na zdjęciu poniżej). Pojawił się również kolejny zwiastun serii, w tle którego słyszymy ów utwór – można go obejrzeć na podstronie 25. odcinka. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 21.09.2019

[anime] Znana dokładna data premiery!

Upubliczniono dokładną datę emisji pierwszego odcinka drugiej części trzeciej serii - epizod o numerze 25. nadany zostanie 12 października prawdopodobnie standardowo o godzinie 24:00 (17:00 czasu polskiego). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 05.09.2019

[anime] Plakat oraz zwiastun drugiej części trzeciej serii!

Pojawił się plakat zapowiadający drugą część sagi Alicization (zamieszczam go poniżej), a także trzeci już zwiastun serii (można go znaleźć pod odcinkiem 25). Kontynuacja aktualnej serii wystartuje na początku października tego roku. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 21.07.2019

[anime] Nowy zwiastun drugiej części trzeciej serii!

Pojawił się trailer zapowiadający drugą część serii Alicization, która wystartuje w październiku tego roku. Zapraszam do oglądania tutaj.

Dodano: 07.07.2019

[anime] Trzecia seria wróci już w październiku!

Potwierdziły się informacje o powrocie drugiej części trzeciej serii już w październiku, więc czeka nas tylko pół roku przerwy. Odcinki 25-48 będą nosić podtytuł „Wojna o Podziemie”. Zachęcam do częstego zaglądania na stronę, będą tutaj zamieszczane wszystkie aktualizacje dotyczące nadchodzącej końcówki Alicyzacji. Nie zapomnijcie wesprzeć inicjatywy darowizną (szczegóły tutaj), bym mógł nadal przygotowywać Dla Was polskie wersje anime. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 30.03.2019

[anime] Zwiastun nowej gry Sword Art Online!

Zapowiedziano nową grę z uniwersum SAO, która podejmie wątek znany nam z Alicyzacji. Pozycja zatytułowana będzie Sword Art Online: Alicization Lycoris i trafi na PC, PS4 oraz Xbox One. Na tę chwilę nie jest znana data premiery, jednak można już obejrzeć pierwszy zwiastun - zapraszam tutaj.

Dodano: 30.03.2019

[anime] Trzecia seria SAO będzie trwała okrągły rok!

Potwierdziły się wcześniejsze informacje, iż nadchodząca, kolejna seria Sword Art Online zekranizuje od razu cały arc Alicization! A to oznacza potężną dawkę naszego ulubionego anime - seria ma trwać calutki rok i liczyć sobie około 50 odcinków! Premiera przewidziana została na 6 października na godzinę 24:00 (17:00 czasu polskiego). Dodatkowo jest również dostępny kolejny zwiastun, w którym w tle możemy usłyszeć pierwsze utwory przewodnie serii (przejdź). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 07.07.2018

[anime] Nowy plakat oraz zwiastun trzeciej serii po polsku!

Opublikowano nowe wideo oraz plakat zwiastujące zbliżającą się wielkimi krokami trzecią serię Sword Art Online: Alicization, ilustrację zamieszczam poniżej, a trailer można obejrzeć na podstronie pierwszego odcinka. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 07.07.2018

[anime] Trzecia seria Sword Art Online w październiku!

Wraz z najnowszym trailerem opinii publicznej udostępniona została przybliżona data premiery najnowszej serii anime Sword Art Online ekranizującej sagę Alicization na podstawie powieści light novel autorstwa Rekiego Kawahary – tytuł zadebiutuje już w sezonie jesiennym, czyli w październiku tego roku! Wiadomo również, że seria zekranizuje cały arc, stąd powinna trwać więcej niż dwa sezony (na podstawie dostępnego materiału około 50 odcinków). W rolach głównych powrócą Yoshitsugu Matsuoka jako Kirito oraz Haruka Tomatsu jako Asuna. Nowe, kluczowe dla wątku postaci, czyli Alice oraz Eugeo, zagrają odpowiednio: Ai Kayano (wcześniej między innymi Shiro w No game no life) oraz Nobunaga Shimazaki (między innymi Yuno w aktualnie ukazującym się anime Black Clover). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 23.05.2018

[gry mobilne] Prawdziwa Asuna w Twoim telefonie!

Firma Bandai Namco Entertainment ogłosiła w poniedziałek, że planuje wydać grę na urządzenia mobile, dzięki której będziemy mogli prowadzić wirtualne życie z główną bohaterką Sword Art Online, Asuną! Gra będzie podzielona na „odcinki”, z których pierwszy będzie darmowy, a do reszty trzeba będzie wykupić dostęp. I tak czekają nas między innymi takie atrakcje jak: piknik, basen czy nawet spanie w jednym łóżku! W grze będzie dostępny również tryb spokojny (mattari mode), w którym gracz będzie mógł po prostu obserwować swoją wirtualną żonkę. W trybie czatu z kolei będziemy mieli możliwość porozmawiania z Asuną przy pomocy SMS-ów. Premiera Sword Art Online: Lovely Honey Days przewidziana została na 2018 rok. Zapraszam do komentowania.


Dodano: 22.05.2018

[anime] Trzecia seria zekranizuje całą sagę Alicization!

Miki Kazuma, edytor powieści light novel i producent anime Sword Art Online, potwierdził w sobotę, że nadchodząca trzecia seria anime zekranizuje cały arc Alicization! Choć wciąż nie jest znana długość anime, biorąc pod uwagę, że saga zawiera się w dziesięciu tomach powieści (plus 2 tomy historii pobocznej), a w dwóch pierwszych seriach zekranizowanych zostało około 8 tomów, można założyć, że Alicization potrwa w anime co najmniej cztery sezony, to jest 48-50 odcinków!

Pojawiła się również informacja odnośnie openingu z nadchodzącej serii pobocznej - SAO Alternative Gun Gale Online. Utwór przewodni wykona w niej seiyuu głównej postaci, Tomori Kusunoki!

Dodano: 17.02.2018

[anime] Drugi zwiastun nadchodzącej serii Sword Art Online!

Pojawił się kolejny trailer kwietniowej serii pobocznej SAO: Alternative Gun Gale Online, można go obejrzeć na podstronie premierowego odcinka. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 07.02.2018

[anime] SAO Alternative coraz bliżej!

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej serii telewizyjnej z uniwersum Sword Art Online: SAO Alternative Gun Gale Online - pierwszy odcinek już za nieco ponad dwa miesiące, na początku kwietnia! W związku z tym pojawił się kolejny plakat reklamujący serię, można go obejrzeć poniżej. Wiadomo również, że za animację serii odpowiedzialne będzie Studio 3Hz, a główną rolę, Llenn, zagra aktora głosowa - Tomori Kusunoki. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 31.01.2018

[anime] Premiera SAO Alternative: GGO już w kwietniu!

W dniu dzisiejszym ogłoszona została przybliżona data najnowszego anime z uniwersum Sword Art Online: „SAO Alternative: Gun Gale Online” - pozycja zedebiutuje już w sezonie wiosennym, czyli na początku kwietnia 2018 roku! Można również przypuszczać, że anime będzie miało około 12-13 odcinków i już w lipcu ruszy trzecia seria podstawowego SAO, ekranizująca niedawno zakończony w powieści arc - Alicization. Fanów czeka więc w tym roku moc emocji! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 03.01.2018

[anime] Odcinek specjalny w oczekiwaniu na trzecią serię!

Jako że wciąż brak informacji o dacie premiery kolejnej serii przygód Kirito i Asuny (przypuszczalnie nastąpi ona, jak w przypadku dwóch poprzednich serii, w lipcu), by nieco umilić Wam oczekiwanie, przygotowałem polską wersję odcinka specjalnego z serii Offline nawiązującego do najnowszego filmu kinowego. Zapraszam do oglądania i komentowania!

Dodano: 02.01.2018

[anime] Szok, dwie nowe serie Sword Art Online zapowiedziane!

Szykuje się niesamowity rok dla fanów Sword Art Online! Podczas jesiennego festiwalu Dengeki Bunko zapowiedziano nie jedną, trzecią serię, której rychłego nadejścia spodziewali się sympatycy Kirito i spółki, ale aż dwie samodzielne serie telewizyjne! Pierwsza z nich to wspomniana już kontynuacja podstawowej historii Rekiego Kwahary, która okraszona została podtytułem „Alicization”, od przedstawionego w niej tajemniczego projektu. Potwierdzono w niej role między innymi Ayi Kayano (zagra Alice) oraz Nobunagi Shizamakiego (w roli Eugeo)! Choć data premiery wciąż nie jest znana, nasza redakcja przewiduje start serii w lipcu 2018 roku! Jest już dostępny kolejny trailer tegoż anime, można go obejrzeć tutaj.Jeszcze ciekawiej jest w przypadku drugiego projektu, którego zupełnie nikt się nie spodziewał! Otóż zostanie w nim zekranizowana powieść poboczna Keiichiego Sigsawy, „SAO Alternative GGO”! Historia przedstawiona w owym dziele toczy się w grze GGO i ukazuje losy studentki, która w prawdziwym świecie mierzy aż 183 centymetry, przez co ma problemy w kontaktach interpersonalnych. Dlatego w grze tworzy malutką, zaledwie 150 centymetrową postać, która na dodatek w całości nosi się na różowo! Wszystko komplikuje się, gdy przyjaciółka z gry, Pitohui, zapraszam ją do udziału w Squad Jam - drużynowym odpowiedniku turnieju Bullet of Bullets! Data premiery na razie nie jest znana, jednak jedno jest pewne - będzie wystrzałowo! Zapraszam do oglądania trailera i komentowania!

Dodano: 01.10.2017

[anime] Nadchodzi trzecia seria!

Jest już dostępny pierwszy zwiastun kolejnego sezonu Sword Art Online - pochodzi on z filmu Ordinal Scale i przedstawia Seijirou Kikuokę oraz tajemniczego, blondwłosego chłopca w podziemnym bunkrze, witającego gościa słowami: „Witamy w RATH!”. Jest to oczywiste nawiązanie do kolejnej sagi z powieści SAO - „Alicization”. Trailer kończy się napisem: „SAO powróci”. Kiedy można się spodziewać owego powrotu na antenę? Możliwe, że już latem przyszłego roku! Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej, natychmiast Was o tym powiadomimy. Zapraszam do oglądania i komentowania!

Dodano: 14.09.2017

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, wydanie specjalne, filmy kinowe, offline, offline II, offline ws, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Plunderer, Odrodzony jako slime, Shinchou no Yuusha, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.