wróć do wiadomości


[anime] Odnośnie odcinka specjalnego oraz serii Offline.

Niestety okazało się, że historia dodatkowa napisana przez Rekiego Kawaharę, „Sprawa z duchem”, została dołączona do pierwszego DVD/BD w postaci książkowej, a nie jak początkowo przewidywano jako odcinek OVA, więc fani anime muszą obejść się smakiem. Na nośniku z pierwszymi trzema odcinkami nie zamieszczono również kolejnego odcinka znanego z poprzednich dwóch serii mini-programu rozrywkowego, Offline. Jednak prawdopodobnie będzie się on pojawiać na co drugim BD, tak by seria ponownie wyniosła 8-9 odcinków. Musimy uzbroić się w cierpliwość, premiera kolejnego nośnika z odcinkami niebawem.

Dodano: 04.02.2019

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, wydanie specjalne, filmy kinowe, offline, offline II, offline ws, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Log Horizon, No game no life, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.