wróć do wiadomości


[anime] Odnośnie odcinka specjalnego oraz serii Offline.

Niestety okazało się, że historia dodatkowa napisana przez Rekiego Kawaharę, „Sprawa z duchem”, została dołączona do pierwszego DVD/BD w postaci książkowej, a nie jak początkowo przewidywano jako odcinek OVA, więc fani anime muszą obejść się smakiem. Na nośniku z pierwszymi trzema odcinkami nie zamieszczono również kolejnego odcinka znanego z poprzednich dwóch serii mini-programu rozrywkowego, Offline. Jednak prawdopodobnie będzie się on pojawiać na co drugim BD, tak by seria ponownie wyniosła 8-9 odcinków. Musimy uzbroić się w cierpliwość, premiera kolejnego nośnika z odcinkami niebawem.

Dodano: 04.02.2019

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, wydanie specjalne, filmy kinowe, offline, offline II, offline ws, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.