wróć do wiadomości


[anime] Nadchodzi odcinek specjalny z historią pióra mistrza!

Wraz z pierwszym DVD/BD trzeciej serii Sword Art Online zadebiutuje nowy odcinek specjalny Sword Art Online, do którego scenariusz napisze sam autor uniwersum - Reki Kawahara! Krążek z pierwszymi trzema odcinkami Alicyzacji oraz epizodem dodatkowym trafi do sprzedaży już 30 stycznia 2019 roku. Krótkie streszczenie historii przygotowanej przez senseia: „By uratować swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Alice, Kirito oraz Eugeo wyruszają z wioski Ruild do stolicy, Centorii. Zmierzając na egzamin do Akademii Miecza, postanawiają zatrzymać się w pobliskiej gospodzie. Okazuje się jednak, że przybytek stoi od kilku lat zamknięty, a jego właściciel zniknął. Gdy Kirito się o tym dowiaduje, namawia przyjaciela, by zostać na noc i zbadać sprawę. Po przebudzeniu Kirito dostrzega postać dziewczynki z przezroczystymi rękami i nogami, która pyta go, czy się jej boi...” Zapraszam do komentowania.

Dodano: 28.11.2018

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, wydanie specjalne, filmy kinowe, offline, offline II, offline ws, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Log Horizon, No game no life, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.