Sword Art Online III 17 "Rozejm":


Seria: Sword Art Online III.
Numer odcinka: 17.
Polski tytuł odcinka: Rozejm.
Japoński tytuł odcinka: 休戦協定 (kyuusen kyoutei).
Data premiery: 02.02.2019.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Resister" by ASCA.
Ending: "Forget-me-not" by ReoNa.
Opis odcinka: „Dwójka chłopców po pokonaniu Fanatio dociera w końcu na osiemdziesiąte piętro i wchodzi do Ogrodu ponad chmurami, gdzie pod złotym bzem wypoczywa Alice. Rozpętuje się piekielna walka, której celem jest wbicie w przyjaciółkę Eugeo sztyletu Cardinal. Gdy już wydaje się, że cel jest na wyciągnięcie ręki, Techniki Pełnej Kontroli Kirito i Rycerza Integralności powodują potężną eksplozję, która robi dziurę w murze i ku przerażeniu Eugeo wyrzuca dwójkę jego przyjaciół na zewnątrz...”.
1563287921
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE openload Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE cda Jastrząb oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE mega Jastrząb oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, wydanie specjalne, filmy kinowe, offline, offline II, offline ws, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.