Sword Art Online III 16 "Rycerz Złotego Bzu":






Seria: Sword Art Online III.
Numer odcinka: 16.
Polski tytuł odcinka: Rycerz Złotego Bzu.
Japoński tytuł odcinka: 金木犀の騎士 (kinmokusei no kishi).
Data premiery: 26.01.2019.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Resister" by ASCA.
Ending: "Forget-me-not" by ReoNa.
Opis odcinka: „Trzeźwość umysłu Kirito ratuje chłopaków z opresji i po dotarciu na pięćdziesiąte piętro Centralnej Katedry rozpoczyna się zacięta walka z drugim najsilniejszym Rycerzem Integralności, tajemniczym Fanatio! Gdy następnie okazuje się, że wicedowódca Zakonu jest kobietą i wysłannicy Cardinal zostają zepchnięci do głębokiej defensywy, ten, który przetrwał incydent z SAO, wyciąga asa z rękawa...”.
1563287926
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE openload Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE cda Jastrząb oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE mega Jastrząb oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus





↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, wydanie specjalne, filmy kinowe, offline, offline II, offline ws, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.