Sword Art Online III 15 "Rycerz Piekącego Słońca":


Seria: Sword Art Online III.
Numer odcinka: 15.
Polski tytuł odcinka: Rycerz Piekącego Słońca.
Japoński tytuł odcinka: 烈日の騎士 (retsujitsu no kishi).
Data premiery: 19.01.2019.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Resister" by ASCA.
Ending: "Forget-me-not" by ReoNa.
Opis odcinka: „Gdy po odzyskaniu mieczy i pokonaniu Deusolberta Synthesis Seventeen Kirito wraz z Eugeo wspinają się na pięćdziesiąte piętro, by zmierzyć się z grupą potężnych Rycerzy Integralności, na ich drodze stają dwie dziewczynki w wieku Selki ubrane jak ona w habity. Niewinne istoty z zaciekawieniem wypytują dwóch intruzów o ich pochodzenie, więc dwójka chłopaków zamierza zagospodarować ich zainteresowanie, wypytując o szczegóły niezbędne podczas szturmu na Administrator...”.
1563287933
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE openload Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE cda Jastrząb oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE mega Jastrząb oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, wydanie specjalne, filmy kinowe, offline, offline II, offline ws, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.