Sword Art Online III 12 "Mędrzec z biblioteki":


Seria: Sword Art Online III.
Numer odcinka: 12.
Polski tytuł odcinka: Mędrzec z biblioteki.
Japoński tytuł odcinka: 図書室の賢者 (tosho-shitsu no kenja).
Data premiery: 22.12.2018.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Adamas" by LiSA.
Ending: "Iris" by Eir Aoi.
Opis odcinka: „Po tym, jak Kirito i Eugeo wydostają się z więzienia, kierują swoje kroki na szczyt Centralnej Katedry, gdzie rzekomo ma na nich czekać Alice Schuberg, przyjaciółka z dzieciństwa chłopców, jednakże na ich drodze staje wojownik. I to nie byle jaki, bo jeden z najpotężniejszych ludzi na świecie, należący do Zakonu Rycerzy Integralności, Eldrie Synthesis Thrity One! Czy dwójka przyjaciół zdoła wybrnąć z tej śmiertelnie niebezpiecznej sytuacji? I dlaczego tajemniczy mężczyzna do złudzenia przypomina Eugeo pewną znaną mu personę?”.
1563287949
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE openload Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE cda Jastrząb oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE mega Jastrząb oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, wydanie specjalne, filmy kinowe, offline, offline II, offline ws, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.