Sword Art Online III 11 "Centralna Katedra":


Seria: Sword Art Online III.
Numer odcinka: 11.
Polski tytuł odcinka: Centralna Katedra.
Japoński tytuł odcinka: セントラル・カセドラル (sentoraru kasedoraru).
Data premiery: 15.12.2018.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Adamas" by LiSA.
Ending: "Iris" by Eir Aoi.
Opis odcinka: „Gdy Kirito oraz jego kompan, Eugeo, by ratować swoich giermków przed gwałtem, łamią Rejestr Tabu, ich los staje się jasny - marzenia o ukończeniu Akademii Miecza i zostaniu Rycerzami Integralności nigdy się nie spełnią. Jednakże ich głównym celem od początku było co innego - uwolnienie z Centralnej Katedry przyjaciółki z dzieciństwa, Alice Schuberg. Gdy Rycerz Integralności, który ma ich aresztować i zabrać na przesłuchanie, przedstawia się jako Alice Synthesis Thirty, wydaje się, że realizacja głównego założenia jest już bardzo blisko. Niestety z jakiegoś powodu złotowłosa dziewczyna nie rozpoznaje Eugeo...”.
1563287956
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE openload Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE cda Jastrząb oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet Jastrząb oglądaj [HD]
ONLINE mega Jastrząb oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, wydanie specjalne, filmy kinowe, offline, offline II, offline ws, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Tate no Yuusha no Noriagari.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.